Domů

  Email

  Heslo

  Zabudnuté heslo

  Doprava nad 80 € zdarma.

  Obchodné podmienky

  1. Obecné podmienky

  Tento eshop sa špecializuje na predaj vlasovej kozmetiky – starostlivosť a styling. Ceny sa môžu denne meniť. Ceny na objednávke sú nemenné. Ceny sú uvedené bez poštovného a balného.

  2. Skladová dostupnosť

  Rozlišujeme tieto 3 typy skladovej dostupnosti
  Skladom – tovar je u dodávateľa skladom
  Počet dní – počet dní, za ktorých bude tovar dostupný
  Neznáma – tovar sa buď už nevyrába alebo sa nedá zohnať

  Vyhradzujeme si právo na chyby v skladovej dostupnosti. Môže sa stať, že výrobok s označením Skladom už nebude ďalej dostupný. V tom prípade chybu ihneď napravíme a budeme sa snažiť Vám ponúknuť adekvátnu náhradu. Ak nenájdeme adekvátnu náladu, odstupujeme od kupnej zmluvy.

  3. Platba

  Rozlišujeme tieto typy platieb:
  Dobierka – v hotovosti pri prevzatí poštou alebo dopravnou službou
  Vopred prevodom – na bankový účet 91781032/6500 (Poštová banka, a.s., Skalica)
  Vopred prevodom – pomocou PayPal
  Předem převodem – pomocí PaySec
  V hotovosti pri prevziatí – na prevádzkárne vo Bzenci, Česká republika

  4. Expedícia

  Doba dodania je 1–7 pracovných dní od objednávky v prípade platby na dobierku alebo od prijatia peňazí na účet v prípade platby vopred.

  5. Zrušenie objednávky a reklamácie

  Zákazník má právo zrušiť objednávku najneskôr do 24 hodín od objednania písomne ​​emailom, pre istotu aj telefónom.
  Tovar môže zákazník bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od obdržania. Tovar by malo byť v pôvodnom stave, v ktorom bolo predané – to znamená, že tovar by nemal byť použitý a obal by mal byť neporušený. Prevádzkovateľ je povinný do 30 dní zaplatiť sumu objednávky vrátane poštovného.

  6. Ochrana osobných údajov

  Prevádzkovateľ je oprávnený posielať osobné údaje zákazníkov v rozsahu údajov o zakúpenom tovare a e-mailových adries, použitých v rámci nákupov na stránkach e-shopu, prevádzkovateľovi portálu Heureka.sk za účelom generovania a zasielania dotazníkov spokojnosti s nákupom v rámci programu Overené zákazníkmi, do ktorého je náš e-shop zapojený. Prevádzkovateľ portálu Heureka.sk je voči nášmu e-shopu v postavení spracovateľa osobných údajov v zmysle § 8 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Zasielanie e-mailových adries  a údajov o zakúpenom tovare sa týka všetkých zákazníkov, ktorí nevyjadrili svoj nesúhlas so zasielaním obchodných oznámení v zmysle § 62odst. 3 zák. č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách a je robené po každom nákupe na internetovom obchode. Prevádzkovateľ portálu Heureka.sk je oprávnený poskytnutú e-mailovú adresu a údaje o zakúpenom tovare použiť výhradne za účelom vygenerovania a zaslania dotazníku spokojnosti, v zmysle Podmienok programu Overené zákazníkmi, dostupných na adrese https://www.heurekashopping.sk/resources/attachments/p0/61/obchodne-podmienky-overene-zakaznikmi-heurekask-2016.pdf. Prevádzkovateľ portálu Heureka.sk poskytnuté e-mailové adresy a údaje o zakúpenom tovare uchováva po dobu, po ktorú je naša spoločnosť zaradená do programu Overené zákazníkmi, alebo po dobu, kedy zákazník vyjadrí svoj nesúhlas so zaslaním obchodných oznámení voči nášmu e-shopu alebo priamo voči prevádzkovateľovi portálu Heureka.sk k čomu je mu poskytnutá možnosť v každom jednotlivom dotazníku.

  7. Prevádzkovateľ

  Profi Eshopy s.r.o.
  Kollárova 1693
  698 01 Veselí nad Moravou
  Česká republika
  IČ: 07182716
  DIČ: neplatca DPH
  tel: 00420 734 582 082
  email: info@profivlasy.sk
  www: www.profivlasy.sk

  Prevádzkáreň:

  Profi Eshopy s.r.o.
  Kollárova 1693
  698 01 Veselí nad Moravou
  Česká republika

  Vo Veselí nad Moravou dňa 01.07.2018

  Kontakty Kontakty Obchodné podmienky Obchodné podmienky
  Posteľná bielizeň a matrace Povlečení a matrace
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2016;