DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Prevádzka eshopu pred a po Vianociach. U objednávok uskutočnených po 16.12.2018, nie sme schopní garantovať dodanie do Vianoc. Posledné objednávky tento rok expedujeme 21.12.2018. Nové objednávky prijímame stále a začneme ich spracovávať 02.01.2019.


  Domů

  Email

  Heslo

  Zabudnuté heslo

  Doprava nad 70 € zdarma.

  Kulma na vlasy 3v1 Magic Curls keramická, turmalín, 3 nástavce

  Kulma na vlasy 3v1 Magic Curls keramická, turmalín, 3 nástavce

  Dostupnosť: Do týždňa   Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Google+Zdieľaj na Twitteri

  Ref. číslo: 7001004

  Naša cena: 140.86 €

  Kulma na vlasy 3v1 Magic Curls keramická, turmalín, 3 nástavce
  ks

  Tovar sa nachádza v kategórii: Kulmy na vlasy

  Profesionálny Kulmy na vlasy COMAIR MAGIC CURLS 3v1 s keramickou turmalínovou technológií. Nekonečné stylingové možnosti umožňujú 3 ľahko vymeniteľné nástavce, s keramickou turmalínovou technológií, pre rovnomerné rozloženie teploty a pre zdravé a lesklé vlasy.Súčasťou balenia:1x kulma s otočným káblom o 365 °1x nástavec klesajúci diametr z 25,4 mm na 12,7 mm (kónický KULMA)1x nástavec priemer 25,4 mm1x nástavec priemer 31,8 mm+1x ochranné náprstky1x puzdro pre bezpečné skladovanieBezpečnú a pohodlnú prácu zabezpečuje 3 metre dlhý kábel otočný o 365 ° a izolované špičky nástavcov.Rýchle zahriatie na teplotu 210 st.C (1 teplotnú úroveň)Indikačné LED svetlo:* Vypínač kulmy zapnuté ON - svieti* Vypínač kulmy vypnuté OFF - nesvieti45 W / 110-240V / 50/60HzVyvarujte sa kontaktu s HORÚCIMI časť prístroja, mohlo by dôjsť k závažnému popáleniu pokožky!Dôležité upozornenia: Pri používaní elektrických spotrebičov je nutné dbať na bezpečnostné opatrenia! 1. Prístroj nepoužívajte nad umývadlom, alebo vaňou, alebo v priestore, kde by mohol prístroj pri práci upadnúť do vody.2. Chráňte pred dětmi.3. Vyvarujte sa kontaktu s horúcimi časťami prístroja, mohlo by dôjsť k popáleniu pokožky.4. Vždy dbajte na to, aby prívodný kábel nebol poškodený. 5. Prístroj zodpovedá normám EÚ. A bolo na neho vystavené prehlásenie o shodě.Nefunkční nami dodávané elektrospotrebiče nevyhadzujte do domového odpadu, môžete ich odovzdať do zberného miesta elektroodpadu vo Vašom mieste, alebo ich môžete zaslať na svoje náklady späť na adresu nášho servisu, kde je bezplatne odoberieme.

  V datech#
  ZnačkyOstatní,

  Ďalšie výrobky z radu

  Kontakty Kontakty Obchodné podmienky Obchodné podmienky
  podpalcom.sk kadernicky-eshop.cz ProfiVlasy.cz Avon nejlevněji. Povlečení Posteľná bielizeň b Výrobky z ovčí vlny Výrobky z ovčej vlny Tovar.sk – porovnanie cien Kadernícke potreby Originální dřevěné hračky a dekorace Czechoriginal Originálne drevené hračky a dekorácie Czechoriginal
  Posteľná bielizeň a matrace Povlečení a matrace
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2016;