Brazílsky keratín

Brazílsky keratín je prírodný produkt, ktorý poskytuje účinnú starostlivosť a regeneráciu vlasov. Tento keratínový produkt je bez obsahu formaldehydu a jeho použitie prináša okamžité výsledky, ktoré trvajú minimálne 3 – 4 mesiace. Keratín je dôležitou bielkovinou vlasovej štruktúry, tvoriacou až 88% celkovej štruktúry vlasov. Je zodpovedný za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad vlasov.

Použitie brazílskeho keratínu posilňuje vlasy, zatvára ich povrch a zároveň ich chráni pred škodlivými vplyvmi, ako je UV žiarenie, vietor, mráz, morská voda a chlórovaná soľ. Tento produkt je vhodný pre rôzne typy vlasov, ako sú jemné, poškodené, kučeravé, predĺžené, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy. Jeho využitie je vhodné aj pre chemicky upravené alebo farbené vlasy.

Produkty s obsahom keratínu pre rôzne potreby vlasov

Ošetrenie s obsahom hydrolyzovaného keratínu a minerálov z mŕtveho mora obnovuje vlasy zvnútra a vracia im zdravý, lesklý a hladký vzhľad. Ošetrenie s vitamínmi A, C a E pridáva matným vlasom prirodzený lesk a keratín s obsahom argánového oleja, extraktu z nechtíka lekárskeho a výťažku zo zeleného čaju poskytuje hydratáciu a zabraňuje štiepeniu vlasov.

Keratín s Aloe Vera a bambuckým maslom uľahčuje rozčesávanie a styling nepoddajných vlasov a znižuje čas fénovania. Hĺbková regenerácia keratínom  obnovuje a posilňuje poškodené vlasy, ktoré zostávajú rovné, lesklé a jemné na dotyk po dobu až 4 mesiacov. Keratín s obsahom 24 karátového zlata poskytuje vlasom antistatický účinok a zabráni elektrizovaniu vlasov spôsobenému sušením.

Brazílsky keratín e teda vynikajúci produkt, ktorý ponúka širokú škálu výhod pre starostlivosť o vlasy. Jeho použitie pomáha zlepšiť kvalitu vlasov, zabraňuje poškodeniu a prispieva k ich zdravému a krásnemu vzhľadu. S rôznymi variantmi a prísadami je možné nájsť vhodný keratín pre každý typ vlasov. Ak sa zaujímate o keratínovú starostlivosť o vlasy, brazílsky keratín je výbornou voľbou pre dosiahnutie silných, lesklých a zdravých vlasov.